x 
 • Корзина пуста

например: клиромайзер

Заказать обратный звонок

Статьи и обзоры

Статьи и обзоры

Обзор варивольт/вариватта Eleaf Istick 20W

Так вийшло, що в жовтні на ринок товарів для електронного куріння вийшли одночасно дві новинки - портативні моди Joyetech eGrip і Eleaf iStick .

Перші враження

Мод несподівано виявився ще менше, ніж ми собі уявляли по фотографіях. Він нагадує звичайну запальничку. При цьому вкрай зручно лежить в руці.

Купувати бажано комплект саме з перехідником 510 / eGo, оскільки різниця в ціні невелика, а спокуса накрутити на iStick кліромайзер типу eGo завжди буде - аж надто вдало такі кліромайзери на ньому виглядають.

Принцип управління цим модом настільки простий, що буде напевно освоєний протягом декількох хвилин навіть природженими блондинками - повірте, що це легше, ніж красиво нафарбувати очі!
Ніяких гравітаційних датчиків або закачувань програмного забезпечення.
Включається (і вимикається) пристрій шляхом послідовного натискання 5 разів протягом 2-х секунд на керуючу кнопку.

Основний параметр (для iStick це потужність) змінюється кнопками-стрілками. Діапазон зміни потужності: від 2.0 Вт до 20 Вт.
Якщо Ви хочете перевести пристрій з режиму «варіватт» в режим «варівольт» - натисніть три рази поспіль на керуючу кнопку. Тепер на екрані буде показуватися напруга, що подається на коннектор.
Хоча на наш погляд, найбільш оптимальним є все-таки використання саме в режимі «варіватта». Але, як мовиться, на смак і колір всі блондинки різні.

Тестування роботи Eleaf Istick

Природно, що нам не терпілося якомога швидше випробувати iStick в роботі. Виключно з естетичних міркувань в якості пароутворючого елемента першим був обраний недорогий односпіральний кліромайзер Kanger Unitank MINI  з випаровувачем 1.8 Ом.
Перехідник 510 / eGo був закручений в «посадочне» гніздо і кліромайзер «сів» на мод як влитий.
Все разом виглядає дуже витончено навіть в жіночій руці.

Мод, встановлений спочатку на мінімальне значення виведеної потужності - 2.0 Вт, -  раптом вирішив, що він розумніший нас, і самостійно змінив потужність на найбільш з його точки зору підходящу - 4.7 Вт з напругою на коннекторі 3.0 В. Ми, безумовно, злегка остовпіли від такого, але спробували попарити на цьому значенні. І як виявилося - цілком успішно. Спроби збільшити потужність не особливо змінили якість пароутворення. А на максимальних значеннях випарник став відверто «підгорати», додаючи в аромат бананової рідини Hangsen нотки горілої ганчірки.

Цікавим доповненням пристрій відзначився і в момент затягування - на екрані відображається тривалість здійснюваної в момент натискання кнопки затяжки з точністю до 0.1 секунди. Потрібно комусь чи ні - вирішувати вже не нам, але факт залишається фактом - така опція у Eleaf iStick має місце бути.

Після цього ми перейшли до двоспіральних пристроїв, але знову-таки «міні»-формату - були задіяні кліромайзери Innokin iClear 16 з верхнім розташуванням спіралі і ніжньоспіральні Aspire e-Pen і CE5-S .
Не можемо не відзначити, що краще за всіх виглядав мініатюрний iClear 16 від Innokin . До того ж не варто забувати, що заправка iClear здійснюється через верхню частину і немає необхідності відкручувати його від моду, коли потрібно буде додати рідини.

Жодних претензій! - Море пару і знову таки автоматичне виставлення потужності модом залежно від опору випарника. Хоча поклавши руку на серце ми все-таки трохи збільшували значення виведеної потужності, так як бажання попускати клуби пари пересилювало закладений в iStick алгоритм.

ELeaf iStick - підсумки

Пристрій однозначно заслуговує оцінку «відмінно».
Для таких мініатюрних розмірів отримати 20 Вт на коннекторі, та ще й з автоматичним визначенням оптимального значення, виходячи з опору випарника, - за це інженери Eleaf заслуговують найдобріших слів.
Але за традицією визначимо «плюси» і «мінуси» пристрою.

Переваги
- Мініатюрність. Легко поміщається навіть у нагрудній кишені чоловічого піджака або сорочки.
- Діапазон потужності: 2.0 - 20 Вт - більшого в 99.9% віпадків і не потрібно.
- Сумісність з 510-ми і eGo-кліромайзерами (при використанні перехідника).
- Ємність акумулятора 2200 мА - цілком достатньо на цілий день використання.
- Функція пасстру («passthrough» - англ.) - можна парити одночасно з процесом підзарядки.
- Хорошої якості інформаційний дисплей - всі цифри чітко читаються, основний параметр виділений великими цифрами.
- Демократична ціна. 

Недоліки
- Красивий. Ну дуже красивий! - Якщо у Вас курить дружина, то повірте - відбере відразу.

  Купить варивольт/вариватт Eleaf Istick в г.Киев и с доставкой по Украине.

ОБЗОР КЛИРОМАЙЗЕРА Kanger UniTank MINI

Поставляється кліромайзер Kanger UniTank MINI в міцній коробці, тому ймовірність пошкодження під час транспортування - мінімальна.

В коробці в спеціальних гніздах присутні:
- Корпус кліромайзера в зборі з передвстановленим випарником 2.5 Ом;
- Металевий мундштук;
- Пластиковий мундштук;
- Запасний випарювач 1.8 Ом;
- Запасний випарювач 2.2 Ом.

Як правило в якості предвстановленного випарювача використовується елемент з опором 1.8 Ом, але в нашому випадку було саме так - самий високоомний випарник з комплекту знаходився вже в кліромайзері.


Технічні характеристики:

- Довжина: 73 мм;
- Діаметр: 14 мм;
- Обсяг резервуара: 1.5 мл;
- Матеріал резервуара: полімер;
- Тип випарників: односпіральний;
- Розташування випарників: нижнє;
- Тип заправки: верхній.

Основні параметри і кострукція

Кліромайзер Unitank складається з бази, куди вкручується змінний випарник, воздуховода з пружинним елементом, полімерного резервуара для рідини, верхньої торцевої кришки і знімного мундштука.

Найцікавіше в моделі - це пружинний елемент, який дозволяє здійснювати правильну заправку навіть недосвідченим користувачам.

Не всі новачки знають, що при заправці необхідно залишати в резервуарі невеликий вільний простір, щоб не створювалося вакуумного розрідження в колбі і рідина постійно надходила б у випарник. Враховуючи цей факт, інженери Kanger запропонували несподіване технологічне рішення.

Коли Ви відкриваєте верхню торцеву кришку для заправки рідиною, пружина піднімає внутрішню мембрану в резервуарі. Таким чином, заповнити колбу на всі 100% не вийде чисто фізично. Адже при установці кришки на місце повітропровід з мембраною опускаються, створюючи в кліромайзері якраз той самий «невеликий вільний простір».


Як заправляти Kanger UniTank MINI?

До речі, верхня заправка істотно полегшує користувачам життя, так як не потрібно виконувати зайві дії щодо від'єднання кліру від акумулятора і т.д. Просто відкрутили верх, налили, закрутили.
А враховуючи той факт, що підпружинений повітропровід підводиться після відкручування верхньої кришки, для заправки не потрібно ніякого спеціального пристосування і можна заливати рідину безпосередньо з флакончика.

Враховуючи, що за своїми розмірами кліромайзер Unitank MINI ідеально підходить саме для eGo-серії, ми почали перевірку його робочих якостей на стандартному акумуляторі від eGo-C, зовсім випадково виявленому в одному з «далеких» ящиків. Єдине, що ми зробили відразу - замінили високоомний випарник 2.5 Ом на більш відповідний для акумулятора зі стабілізованою напругою 3.3 В - з опором 1.8 Ом.

Перші ж хвилини показали, що кліромайзер дуже навіть непоганий. Чудові пароутворюючі властивості, непогана для даного класу передача смаку. І це навіть незважаючи на те, що в ньому використовуються односпіральной випаровувачі. Абсолютно логічно ми зробили припущення, що найбільш кращим чином властивості кліромайзера розкриються, якщо використовувати не звичайні акумулятори, а варівольти - батареї з можливістю зміни напруги.
Наприклад, Vision Spinner .

Ми вирішили перевірити - як поведе себе цей кліромайзер в парі з варівольтом при встановленому випарнику на 2.5 Ом.
Відповідно, тут же була зроблена заміна надійного як двигун «Т-34", але все-таки досить унітарного акумулятора eGo-C на варівольт Vision Spinner 1300 мАг.
І ось тут-то виявилося, що відносно «високий Ом» вкупі з напругою 3.8 В докорінно змінює ситуацію. Парогенерація зросла на порядок і обличчя тестера освітилося посмішкою.

Можна з упевненістю сказати, що все-таки сучасні кліромайзери необхідно використовувати саме з акумуляторами-варівольтамиі. Адже неможливо дати якесь визначення «золотої середини» в парі «вольтаж» / »опір». Всі люди абсолютно різні і підбір ідеального поєднання для кожної конкретної людини можна здійснити тільки емпіричним шляхом.

Зрештою кліромайзер Unitank був випробуваний на батарейному моді в режимі «варіватт» і знову ж залишив хороші враження. Але все-таки для модов він замалий. Невеликий обсяг резервуара для рідини не дозволяє йому повноцінно конкурувати з більш «старшими» побратимами - Aspire Nautilus , Kanger AeroTank і їм подібними.


Підсумкові думки і відгуки 

Плюси:

Кліромайзер Unitank Mini відмінно підходить для використання з акумуляторними батареями з функцією «варівольт».
Оптимальне поєднання з невеликими акумуляторами діаметром 14 мм.
Хороше пароутворення і передача смакових відчуттів.
Низька ціна і хороша комплектація стартового комплекту (запасний пластиковий мундштук для використання взимку та два запасних випарника).


Мінуси:

Невеликий обсяг резервуара - реально можна залити 1.3-1.4 мл.
Значна «ненажерливість». В силу підвищеного пароутворення витрата рідини змушує здійснювати перезаправку частіше, ніж хотілося б.

Клиромайзеры KangerTech Aerotank, Unitank, t3D, Protank 

ОБЗОР ДВУХСПИРАЛЬНОГО КЛИРОМАЙЗЕРА Aspire Nautilus

Ще порівняно недавно - буквально 3-4 роки тому, в інтернет-магазинах продавалися МЕГА-картриджі для п'ятсот десяту моделm об'ємом 0,7 мл, що сприймалося як технологічний прорив в прагненні полегшити життя парильщика, обтяжену постійними дозаправками своїх мікро-моделей.

Зараз же, з огляду на популярність двоспіральної випарювачів, що відрізняються особливою «ненажерливістю» по відношенню до рідини, самий мінімальний обсяг кліромайзеров становить 1,5 мл. Краще, звичайно, коли 2 - 2,5. 
Але хочеться більшого ...

У лютому-березні 2014 року на ринку була представлена новинка від компанії Aspire, що випускає якісні аксесуари для електронного куріння, - кліромайзер Nautilus об'ємом резервуара 5,0 мл з функцією регулювання повітряного потоку при затягуванні (повітряного потоку).

Зовнішній вигляд

Кліромайзер Aspire Nautilus, як і личить виробу класу «преміум», подається покупцеві в індивідуальній жорсткій упаковці, здатної вберегти його від пошкодження за час довгої подорожі від заводу-виробника до письмового столу, де він буде вперше заправлений і прикручений до моду.

Комплект поставки

Кліромайзер «Наутілус» поставляється з запасним випарником та декоративним кільцем .

Сам кліромайзер вже має попередньо встановлений випарник і готовий до використання «з коробки».
Інструкція по ескплуатаціі, що входить в комплект, пояснює як розбирати, міняти випарник і як заправляти кліромайзер.


Який тип випарників застосовується в Aspire Nautilus?

Попри помітну останнім часом уніфікацію випарників для різних типів кліромайзеров, в даному випадку ми маємо унікальний пристрій, який не сумісно поки ні з одним іншим.
Випарники, застосовувані для Nautilus, підходять тільки до нього.

Умовно кажучи, даний кліромайзер складається з трьох частин.
Верхня частина - легко відокремлюваний мундштук з силіконовим кільцем ущільнювача і торцева кришка з воздуховодом, що накручується на скляний резервуар.
Середня частина - колба кліромайзера об'ємом 5 мл з термостійкого скла.
Нижня частина, що складається з посадкового гнізда під випарник і регулювального кільця з функцією AirFlow, котра слугує для установки найбільш оптимального для кожного користувача опору повітря при затягуванні.

У цій моделі не використовуються клейові з'єднання, тому він повністю розбирається «руками».
Бажано не прикладати надмірних зусиль при розкручуванні, так як резервуар зроблений все-таки зі скла і занадто сильний фізичний вплив на нього можуть привести до повного фізичного руйнування.

До речі, скляні колби Nautilus продаються окремо і ми рекомендуємо купити їх «про запас», так як скло ніколи не відрізнялося особливою міцністю при падінні на асфальт. Ну ... в житті буває всяке!
Що таке функція AirFlow і як змінювати щільність повітряного потоку?

Функція AirFlow в Nautilus Aspire реалізована трохи інакше, ніж в популярному KangerTech Aerotank Airflow . На відміну від конкурента, перемикання каналів воздуховоду змінюється не поступово, а дискретно.
Обертаючи нижнє регулювальне кільце, ви послідовно поєднуєте зовнішнє отвір кільця з одним з чотирьох внутрішніх отворів, що мають різний діаметр.

Як міняти щільність повітряного потоку в Nautilus Aspire?

Як правило, при заправці кліромайзера настройки витрати повітря збиваються через природне зміщення керуючого кільця.
Тому після заправки рекомендуємо упевнитися, що зовнішнє і внутрішнє отвори суміщені між собою.

Як заправляти Nautilus?

Заправка здійснюється знизу.
Для цього переверніть кліромайзер догори дном, і однією рукою утримуючи торцеву кришку з боку мундштука, відкрутіть всю нижню частину «в зборі».
Акуратно, уникаючи попадання рідини в воздуховодний канал, залийте необхідну кількість в резервуар.
Встановіть торцеву кришку на місце, точно так же утримуючи «відповідну» металеву частину з іншого боку резервуара.
Особливість: ні в якому разі не прикладайте зусиль саме до скляній колбі. Всі операції з розбирання необхідно проводити, обертаючи тільки металеві частини пристрою.


Враження про якість кліромайзера Nautilus Aspire

1 Обсяг 5 мл дійсно дозволяє користуватись кліромайзером без дозаправки протягом дня.
2 Якість пару - рівний, насичений і без перепадів.
3 Можливість регулювання сили потоку при затягуванні - відмінне технологічне рішення.
4 Повна відсутність конденсату. Немає необхідності продувати воздуховод.
5 Відсутність яких би то не було протікань.
6 Один випарник працює близько трьох тижнів.


З «мінусів» - не залишайте свій мод з прикрученим до нього Nautilus Aspire надовго в вертикальному положенні. Може з'явитися «хлюпаючий» звук. При його появі просто переведіть конструкцію в горизонталь і зробіть 3-4 затяжки. «Хлюпання» зникне. 

Купить клиромайзер Aspire Nautilus в Киеве и с доставкой по Украине 

Обзор двухспирального клиромайзера с нижним расположением испарительного элемента - Aspire e-Pen

У листопаді 2013 компанія Aspire представила чергову серію своєї високоякісної продукції - двоспіральні кліромайзери BDCC - Bottom Dual Сoil.

Нам дістався кліромайзер класичного чорного кольору, повністю ідентичний за колірною гамою чорному  покриттю акумуляторних батарей виробництва Biansi,Joyetech та інших виробників. Тому накручений на акумулятор кліромайзер справляє враження повністю закінченої конструкції.


Зовнішній корпус - металевий з двома поздовжніми «вікнами» для спостереження за рівнем рідини в резервуарі (той же принцип, який спочатку був реалізований в серії кліромайзеров Kanger EVOD).Якість покриття також повністю ідентично акумуляторним батареям - ніякого «глянцю», приємна матова поверхня.

Мундштук Aspire e-Pen НЕ закручується, як це було колись на серії eGo-W , а вставляється з відчутним зусиллям. Підгонка вельми точна - ніяких люфтів або перекосів.
Діаметр кліромайзера - 14 мм, довжина (зі знятим ковпачком) - 79 мм.
На нижній частині - базі - нанесені спеціальні насічки для зручності в момент відкручування, коли необхідно замінити випарник або долити рідини в резервуар.

Мундштук витягується за допомогою невеликого зусилля, а верхня торцева кришка, як і нижня, тримається на різьбовому з'єднанні і при необхідності досить легко відкручується від резервуара.

Для заміни випарника в BDCC-серії необхідно відкрутити нижню торцеву кришку (базу) і викрутити з неї випарник.
На його місце встановлюється новий, купити який можна у трьох значеннях опору - 1.6,1.8 і 2.2 Ом, база з новим випарником вкручується назад на місце. Все дуже просто і зручно.
Рідина заливається з нижньої частини кліромайзера. При заправці остерігайтеся попадання рідини в центральний канал. Якщо ж таке все-таки сталося - продуйте його або протріть.

Ми звернули увагу на те, що на нижній торцевій кришці захист від протікання реалізований не за допомогою «прокладки» у місці примикання корпусу до основи, а у вигляді двох послідовно розташованих силіконових кілець. Забігаючи трохи вперед, повідомимо, що за час тесту кліромайзер жодного разу навіть не натякнув на можливі протікання в цьому примхливому для всіх кліромайзерів з  нижнім розташуванням випаровувача.

Перша ж затяжка викликала непідробний захват. Кількість генерованого пару залишає позаду всі вироби з класичним односпіральной випарником - Kanger T3S, MT3S, EVOD, - не кажучи вже про більш ранні BDC-версії.
Пар у порівнянні, наприклад, з «двуспіральником» Innokin iClear 16, прохолодний, так як випарник розташований внизу.
Опір повітря в момент затягування може регулюватися «вручну» шляхом затискання одного з двох повітрозабірних отворів, розташованих в основі. Але наш погляд у даному випадку повітряний потік відмінно відрегульований і не вимагає ніякої підгонки, як це потрібно в Kanger T3S з трьома отворами.

Основні особливості Aspire e-Pen:
1. Густе пароутворення за рахунок двоспіральної випарника.
2. Відмінна передача смаку рідини.
3 Високий рівень «накурюваності» - 5-6 затяжок як правило вже досить при правильно підібраній концентрації нікотину.
4. Відмінна ергономіка.
5. Міцний металевий корпус.
6. Обсяг резервуара 2,2 мл.
7. На відміну від его-W серії абсолютно не нагрівається мундштук.
8. Можливість повного розбирання.
9. Низька ціна експлуатації.

Виходячи з того, що одного випарника як правило вистачає на півтора-два тижні, а його ціна становить 25 гривень, вартість експлуатації досить невелика.Металевий зовнішній корпус зламати, звичайно, можна, але для цього необхідно володіти певними талантами))

Купить клиромайзер Aspire e-Pen в г.Киев и с доставкой по Украине.

Сменный испаритель Aspire E-Pen/CE5/CE5-S/Vivi/Vivi-S/Maxi/ET/ET-S 1.6 Ом

 

 

 

 

Состав жидкости для электронных сигарет

Головним компонентом електронної сигарети є те, що ми з Вами вдихаємо у вигляді густого приємного пару - рідина для електронних сигарет . З чого складається рідина для електронних сигарет і на що слід звернути увагу при виборі заправки для Вашої сигарети?

Складові речовини рідини

Рідина для електронних сигарет, як правило, має наступний склад:

 • Пропіленгліколь - це один з головних компонентів, який присутній у складі переважної більшості рідин для електронних сигарет. Його можна зустріти в складі багатьох лікарських препаратів, у тому числі і призначених для внутрішньовенного введення. Він не токсичний і є дозволеною в більшості країн харчовою добавкою (E1520), при його вдиханні також не було виявлено ні найменших негативних ефектів, за винятком випадків індивідуальної непереносимості або алергії. Пропіленгліколь добре знайомий кожному курцеві, адже його, крім усього іншого, використовують і для обробки сигаретного тютюну. Виглядає він як безбарвна, трохи в'язка масляниста рідина, яка легко розчиняється у воді, має слабкий характерний запах і солодкуватий смак.
 • Гліцерин - використовують як харчову добавку E422 при виробництві солодощів і кондитерських виробів, тому як він покращує консистенцію, запобігає просідання шоколаду, дозволяє збільшити об'єм хліба. Крім цього, завдяки додаванню гліцерину сповільнюється процес черствіння хлібобулочних виробів, макарони робляться менш клейкими, випічка - більш пишною. Гліцерин застосовують в процесі виготовлення екстрактів чаю, кави, імбиру та інших рослинних речовин, які дрібно подрібнюються і обробляються водним розчином гліцерину, потім воду нагрівають і випаровують. У результаті виходить екстракт, зміст гліцерину в якому становить близько 30%.Харчовий гліцерин абсолютно нешкідливий як при вдиханні, так і при ковтанні, якщо, звичайно, не випити його цілий літр за раз. Зовні він практично не відрізняється від пропіленгліколю - також масляниста безбарвна рідина, яка, однак, не просто розчиняється у воді, але може сприяти дегідратації (осушенню). З цією його властивістю можуть бути пов'язані такі явища, як першіння і підвищена сухість у горлі, які зрідка спостерігаються при електронному палінні.
 • Нікотин. Про його шкоду сказано вже чимало, проте нікотин присутній у складі рідини для заправки електронних сигарет, тому як саме в цій речовині відчуває потребу курець, і його наявність допомагає легко відмовитися від незрівнянно більш шкідливого тютюну. Слід зазначити, що в плані насичення організму нікотином, електронні сигарети нітрохи не небезпечніше нікотинових жуйок і пластирів. До того ж, у міру відвикання від звичайних сигарет, відсоток нікотину в складі рідин для куріння знижується і поступово зводиться до нуля, так як існують і безнікотинові рідини для електронних сигарет.
 • Ароматизатори. Цей компонент не є обов'язковим у складі рідин для електронних сигарет, проте саме він надає пару електронної сигарети приємний присмак і аромат. Всупереч поширеній думці, що ароматизатори - це хімія, шкідлива для організму, варто зауважити, що більшість дозволених харчових ароматизаторів (а в рідинах для електронних сигарет використовуються тільки такі) мають або природне, природне походження, або містять у своєму складі хімічні сполуки, які присутні і в натуральних продуктах. Склад і походження харчових ароматизаторів проходять сувору перевірку та сертифікацію, крім цього вони мають високу термостійкістю і не утворюють при розкладанні отруйних і токсичних речовин.

 Отже, ми розглянули всі компоненти, що входять до складу рідини для електронних сигарет, і єдиним з них, які представляють небезпеку для здоров'я людини, виявився всім нам знайомий нікотин. Решта ж інгредієнти, в тих незначних кількостях, що ми вдихаємо, не можуть завдати шкоди нашому організму. Винятком є випадки індивідуальної непереносимості та алергії, в такому випадку, рідина для електронної сигарети слід вибирати, попередньо проконсультувавшись з лікарем.

Жидкость для электронных сигарет Dekang Silver

Обзор SmokTech ZMAX - варивольт с функцией вариватта

На початку минулої осені з'явився абсолютно новий «гравець» на ринку МОДових електронних сигарет - варівольт з функцією варіватта ZMAX - нова розробка одного з лідерів ринку товарів для електронного куріння - компанії SmokTech.

До його появи інформація, отримана від виробника, була дуже мізерна. Відомо лише те, що в порівнянні зі своїм попередником - «чистим варівольтом» VMAX, - з'явилася можливість зміни потужності пристрою від 3 до 15 Ватт, додані додаткові функції. Діапазон же змінюваної напруги залишився в класичних межах - від 3 до 6 Вольт.

Дуже позитивною зміною став новий тип коннектора, який при використанні картомайзерів або атомайзерів eGo-серії не вимагає спеціальних перехідників 510/eGo - дані пароутворюючі елементи приєднуються тепер безпосередньо, на відміну, наприклад, від МОДа Lavatube.

Як елементи живлення використовується акумулятор 18650. Можливість встановлення двох акумуляторів 18350 присутня, але для подовження необхідна інша кришка батарейного відсіку, яка може купуватися як додатковий аксесуар.

 

Зовні дуже схожий на аналоги від інших виробників. Технічно подібний до варивольт/вариватта VAMO та Innokin Itaste SVD.
Поки ж можемо сказати, що роздрібна ціна, за якою можна купити данний МОД коливаэться в межах 600-700 грн.

До складу набору входить тільки корпус безпосередньо самого мода («тушка») та інструкція англійською мовою.
Акумулятори та зарядний пристрій необхідно купувати додатково.

За своїми технічними характеристиками даний виріб однозначно може порівнюватися з відомим  ProVari та VAMO, але при цьому він значно дешевше. 

Наша особиста думка щодо МОДа ZMAX звучить приблизно так: новоявлений пристрій, призначений виключно для фанатів електронного куріння і шанувальників експериментальних атомайзерів.

Обзор клиромайзера Kanger AeroTank

Найчастіше навколо тих чи інших новинок професіонали влаштовували купу суперечок, що стосуються їх зручності у використанні.  Так, свого часу, багато дісталося вельми популярним кліромайзерам від Kanger - T3S і MT3S.  І всього лише за те, що у них дуже вільна «тяга».  Виникло навіть неписане правило - купивши даний виріб - *негайно заткни одне з трьох повітрозабірних отворів кінчиком від зубочистки*.

 

 У січні 2014 на ринку з'явився новий тип кліромайзеров, який , на наш погляд, скоро буде диктувати моду в даному сегменті ринку.

 Чим відрізняється Kanger аеротенках від інших кліромайзеров?  Що таке Airflow?

 Основна відмінність - можливість регулювання сили опору повітряному потоку при затягуванні (функція повітряного потоку) залежно від уподобань користувача.

 Відбувається це за допомогою спеціального регуляторного кільця, розташованого в нижній частині кліромайзера.  Шляхом обертання Ви змінюєте діаметр повітрозабірного отвору, тим самим домагаючись найбільш оптимального для себе опору повітрю при затягуванні.

Діапазон зміни вельми великий, аж до повного перекриття отвору.  Тому тим, хто любить саме «тугі» затяжки, Kanger Aerotank  купити ми рекомендуємо обов'язково!

Зовнішній вигляд і вміст комплекту поставки

  Що входить в комплект поставки?

 - Корпус кліромайзера Kanger Aerotank ;

 - Два випаровувача 2,0 Ом;

 - Декоративне кільце для використання з акумуляторами eGo

 - Дві запасні силіконові прокладки для випарника;

 - Коротка інструкція по збірці та експлуатації.

 Як відрізнити підробку від оригіналу?

 

 Додатково в коробку вкладена пам'ятка про те, що Ви можете перевірити автентичність вироби, стерши спеціальний захисний шар на боковій частині коробки.

 Під захисним шаром знаходиться спеціальний код, ввівши який на офіційному сайті виробника - компанії KangerTech, - Ви зможете переконатися в тому, що купили дійсно оригінальний виріб, а не дешеву підробку, якими торгують багато китайські інтернет-магазини.

  Який тип випаровувач використовується в Kanger Aerotank ?

 У даному кліромайзері для електронних сигарет застосовуються випарники з двома нагріваючими спіралями - Подвійний Котушки система, що забезпечує максимальне пароутворення.

 На момент написання даного матеріалу виробник не пропонує інші значення опорів.  Однак при певному навику перемотування спіралей можна самостійно здійснити намотування з бажаним значенням опору, використовуючи нихромовий дріт та кремнеземний шнур.

 Як міняти випаровувач на Kanger Aerotank?

 Переверніть кліромайзер догори дном і викрутіть базу з корпусу.

 Звертаємо Вашу увагу, що за будь такої дії з серією «Повітряний потік» будьте обережні, щоб не пошкодити систему регулювання повітряного потоку.  Під час обертання стежте за тим, щоб Ваші пальці стискали саме зовнішнє кільце бази, а не ребристу поверхню регулювального кільця.

  Якщо випарник сам по собі відмінно працює, але починають з'являтися ознаки протікання, Ви можете просто поміняти ущільнювальне силіконове кільце (2 штуки входять в коплект поставки).

  Після того, як база відкручена від корпусу, викрутити старий і встановіть на його місце новий випарник.

 Залийте в кліромайзер необхідну кількість рідини (заправка здійснюється також через нижню частину).

 Слідкуйте за щільністю з'єднань, не допускайте «недокручення» елементів, так як це неминуче призведе до протікань.

 Струсніть кліромайзер кілька разів і дайте випаровувачу просочитися рідиною протягом декількох хвилин.

 Як ми вже писали на початку матеріалу, в Aerotank є функція «повітряного потоку», що дозволяє регулювати опір повітряному потоку при затягуванні.

 На наш погляд дана опція є надзвичайно зручною, оскільки дозволяє відрегулювати кліромайзер під потреби будь-якої людини.  Адже пристрасті у всіх, як відомо, досить різні.

 За цей період тестування кліромайзер показав себе вельми гідно, не було виявлено навіть натяку на протікання.  Утворення конденсату настільки несуттєво, що прочищати центральний канал доводилося один раз на 3-4 дні.

 Спочатку в перший день ми грішили на недостатнє пароутворення, але збільшивши напругу на моді до 4.0 Вольт, ми домоглися чудового результату.

 І смак і рідини і пар наблизилися до оптимального значення.

  Єдине на наш погляд незручність полягає в тому, що при від'єднанні нижній частині кліромайзера від корпусу для перезаправлення збивається настройка «повітряний потіку», так як пальці неминуче торкаються регулювального кільця.

 Але зворотна настройка займає кілька секунд, так що по-великому рахунку на цей момент можна не звертати уваги.

Купить клиромайзер Kanger Aerotank в Киеве и с доставкой в регионы Украины

Обзор клиромайзера Innokin iclear 16

Клиромайзер Innokin iClear 16 для электронной сигареты с двойной спиралью - цена, обзор , рекомендации для использования.

Останнім часом намітилася стійка тенденція до відмови від всіляких атомайзерів і картомайзерів на користь кліромайзеров - пароутворюючих елементів з прозорим корпусом, що дозволяє курцеві візуально контролювати рівень рідини в резервуарі і привертають багатьох своїми яскравими кольорами. 

Різні поєднання кольорів - це не просто бажання китайців «впарити» якомога більшу кількість однотипних виробів. Адже саме наявність в кишені однотипних виробів різних кольорів дозволяє їх власникові використовувати кілька різних рідин одночасно, не вдаючись до болісної процедури ідентифікації кожного окремого клірика. Приклад: червоний - полуниця, зелений - яблуко, темний - тютюн і т.п.

Що це дає? - Запитаєте Ви. 

Ну ... якщо перебільшено, то спробуйте закип'ятити трилітрову банку води кип'ятильником. І засічіть час. Потім спробуйте скип'ятити таку ж банку, але тільки двома кип'ятильниками одночасно.
Уловлюєте логічний ланцюжок?
Правильно! Подвійні Котушки переводить рідину в пароподібний стан набагато інтенсивніше, ніж їх «класичні» побратими. Пару більше, смакових відчуттів більше - суцільні задоволення.

Кліромайзер Innokin iClear являє собою класичну розбірну модель.
Фактично він представляє собою універсальний пароцтворюючий елемент, однаково відповідний як до акумуляторів его-серії діаметром 14 мм, так і до батарейних модів різних модифікацій, мають 510/eGo коннектор. 

Як заправляти iClear 16? З чим використовувати?

Заправка цього кліромайзера рідиною здійснюється через верхню частину.
Відкрутіть мундштук і акуратно вздовш стінки, уникаючи попадання рідини в центральний воздуховодной канал, залийте необхідну кількість рідини в резервуар.
Якщо Ви здійснюєте першу заправку кліромайзера, то ні в якому разі не намагайтеся відразу ж його використовувати. Почекайте кілька хвилин, щоб рідина повністю просочила всі нитки випаровувача.
З чим використовувати?

Innokin iClear 16 має его-коннектор. Тобто «накручувати» його можна практично на все, що ворушиться. А що не ворушиться - ворушити і накручувати.
Всі акумуляторні батареї его-серії, Kanger EVOD, Бачення Spinner, всілякі моди, які мають у переважній більшості коннектор eGo/510 - все це годиться для того, щоб в любові та злагоді віддати свою енергію героєві нашого огляду.
Чи можна змінити опір і як?

Для даного пристрою компанія Innokin пропонує змінні опору значеннями 1,5, 1,8, 2,2 і 2,5 Ом. Вибір оптимального - виняткового за Вами. Бо як відомо, одному подобаються німецькі машини, а другому - виключно західнонімецькі. Так що тут доведеться пробувати.
Для того, щоб замінити випаровувач, необхідно дочекатися того моменту, коли рідина в кліромайзері практично закінчується.
Після цього ніжними рухами нормально встановлених на людському тілі рук відкрутіть нижню частину (підстава). Викриття зі свого посадкового місця відпрацював випарник і утилізуйте його відповідно до законодавства Вашої країни у спеціально відведеному для цього місці.

Встановіть новий випарник і закрутіть за годинниковою стрілкою базу кліромайзера назад. 

Після того, як справите наповнення резервуара рідиною, не забудьте про необхідність почекати кілька хвилин для просочування гнотів, так як топроплівих в області електронного куріння переслідує вічний запах гару. Нехай нагріває спіраль випаровує рідину, а не сухі нитки гнота.

Особливе попередження для сильних людей:
Посадка заснування в iClear 16 дуже щільна, на відміну від вечнотекучих дешевих підробок гаражних кооперативів імені Першого імператора Китаю. Тому намагайтеся все-таки відкрутити базу, а не розчавити його своїми міцними пальцями.

Пара від нього багато.
Але тут є й зворотна сторона медалі. Економічністю він, як і всі пристрої з двома спіралями, аж ніяк не блищить. А враховуючи невелику ємність резервуара - всього 1,6 мл, - заправляти його доводиться досить часто.
Электронная сигарета с клиромайзером Innokin iClear 16

Обзор устройства и характерисктик Joyetech eVic

Ми постараємося максимально просто і без зайвих деталей, цікавих вузькому колу «фізиків-ядерників», розповісти про те, як користуватися модом для электронных сигарет Joyetech eVic , як правильно інсталювати програмне забезпечення, які пароутворюючі елементи оптимально використовувати, а які краще взагалі не використовувати через відсутність у EVIC можливості їх повноцінно «раскочегарить».

Отже, після розпакування пристрою перед Вами з'являється приблизно ось такий набір:


Якщо Ви любите нестандартні рішення, то рекомендуємо відразу разом з модом Joyetech EVIC купити додаткові корпуси. Вони поставляються окремо і бувають чорного, білого і сталевого кольорів. У комплект входять безпосередньо корпус, нижня кришка з пружинкою і верхнє кільце. 
Заодно рекомендуємо купити і пляшку хорошого вина, щоб обмити покупку.

Зовнішній вигляд у кастомизировать EVIC виходить вельми непоганий.

Після того, як Ви вдосталь намилуватися своїм новим придбанням, а також засудили перші два келихи ароматного кьянти, рекомендуємо запастися терпінням і приступити до прочитання нижчеподаного текстового матеріалу. 

Інструкція з експлуатації Joyetech EVIC - простою людською мовою

Розпакувавши виріб, спочатку вставте акумуляторну батарею в корпус. У ній присутня «заводський» заряд, так що на перші дії Вам його однозначно вистачить.

Як включати EVIC? 
Натисніть п'ять разів поспіль на керуючу кнопку протягом 1,5 секунд. 
У вас на екрані з'явиться меню, в якому необхідно вибрати пункт «Включення» і натиснути на керуючу кнопку.

З'явився на екрані логотип Joyetech, а також час, дата і написи «Форсунки виявлені» і рекомендована потужність (у разі наявності вже приєднаного атомайзера або кліромайзера) скажуть про те, що включення пройшло успішно.

Якщо EVIC не включається - що робити? 
Варіант 1 (в 99% випадків): поверніть корпус мода на 180 градусів таким чином, щоб кнопка розташовувалася на стороні, невидимою для Вас. І Ви зможете спостерігати повністю працюючий екран. 
Joyetech заклав у ергономіку принцип: екран навпроти кнопки. 
Варіант 2: можливо у Вас несправний акумулятор. 
Варіант 3: можливо, Вам не пощастило і виріб ушкодилося при транспортуванні.

Методи усунення проблеми варіантів 2 і 3: зверніться до сервісного центру або в магазин, де Ви купували виріб. Опишіть проблему і якщо телефоном співробітники магазина або сервісу не зможуть Вам допомогти - вимагайте заміни по гарантії.

Купили самостійно на одному з китайських сайтів? Тоді пишіть їм запит і готуйтеся до відправки всього набору назад за власний рахунок і тривалого очікування відповіді.

Справедливості заради відзначимо, що якщо в пристрої дійсно виробничий брак, то китайці мухлевать не стануть і чесно це підтвердять, відправивши Вам новий справний комплект. Але от скільки це займе часу? Запитайте краще: «? Чого хочуть жінки» 
Як встановити на комп'ютер програму MVR для EVIC?

Перейдіть на офіційний сайт Joyetech на сторінку установки: 
Інсталяція програми MVR для Joyetech EVIC .

Завантажте на комп'ютер і встановіть програмне забезпечення. 
Підключіть за допомогою вхідного в комплект поставки кабелю USB / «міні»-USB включений мод до комп'ютера.

У Вас появи привітання віконце і програма запросить: «? Тільки зарядка або MVR» 
Якщо Ви плануєте просто зарядити акумуляторну батарею, то вибираєте «Тільки зарядка».

Якщо ж Ви хочете заглибитися в інтерфейс MVR - вибираєте друге.

«Пробіжіться» по всіх вкладках, щоб зрозуміти - тут немає нічого архіскладно. Система вкрай проста і зрозуміла. 
Проблема, пов'язана з інсталяцією неліцензійної програми 1С, наприклад, на пару порядків складніше, а користуються цим в Росії мільйони!

Під час першого сеансу роботи з програмою Вам буде необхідно завантажити дані з мода в комп'ютер і провести оновлення даних. Дотримуйтесь вказівок програми, які будуть з'являтися на екрані. 
Ніяких труднощів не повинно виникнути, враховуючи те, що з 29 квітня користувачам доступна русифікована версія програми. Хоча переклад, якщо чесно, залишає бажати кращого.


Останні прошивки MVR русифіковані, що робить спілкування з програмою досить легкою процедурою навіть для абсолютно далекого від цього процесу користувача.

Якщо Ви є початківцям користувачем, то рекомендуємо Вам залишити заводські налаштування «як є» і для початку оперувати тільки функцією зміни напруги на коннекторе за допомогою керуючого диска. 
Як розібратися в управлінні і меню EVIC

У Вас в комплекті знаходяться дві інструкції з експлуатації. Одна - безпосередньо для мода. Друга - для встановлення та використання програмного забезпечення MVR - Мій пара Запис.

Обидві інструкції мають текст російською мовою, тому ніяких складнощів виникнути не повинно. Особливо враховуючи той факт, що в інструкції для Joye EVIC переклад здійснено явно носієм мови, а не через електронний перекладач. 
Як змінювати напругу на коннекторе EVIC

За допомогою програми MVR Ви можете встановити основний параметр, який будете міняти під час використання - або «вольти», або «вати». Саме тому даний мод і носить назву «варівольт» - »варіватт». 
Ми рекомендуємо не забивати собі голову, а залишити установку «варівольт» - В.В.. 
Напруга змінюється шляхом обертання керуючого диска, розташованого на корпусі між батарейним відсіком і головним керуючим пристроєм. Ви можете підібрати ідеально відповідне Вам значення поступово міняючи напругу і оцінюючи якість генерованого пара. 
Звертаємо Вашу увагу, що для різних Атомайзери або кліромайзеров, які Ви будете використовувати, необхідно виставляти різне ж напруга на коннекторе. Більше того - вранці Вам може подобатися пар на 3,3 Вольта, а до вечора Ви будете отримувати щире задоволення від 3,5. Але все це - тільки емпіричним шляхом методом послідовного перебору. 
Як переглядати статистику свого куріння?

Одна з корисних функцій, яка відрізняє мод EVIC від йому подібних, - це інтеграція з персональним комп'ютером і ведення історії використання. 
Програма MVR, яку Ви встановили, дозволяє вести повний облік всіх даних, пов'язаних з використанням EVIC.

Після передачі даних з EVIC на комп'ютер за допомогою програми MVR (вкладка «З'єднатися з EVIC») Ви можете переглянути статистику використання по днях, тижнях, місяцях.

Можливі варіанти статистики: 
- Використовувана напруга; 
- Використовувана потужність; 
- Використовуваний опір атомайзера; 
- Кількість зроблених затяжок.


На наш погляд саме статистика зроблених затяжок і є той показник, стежити за яким буде цікаво кожному користувачеві, хто вступив на шлях електронного куріння з метою кинути палити. 
Адже якщо Ви побачите, що з кожним днем кількість зроблених Вами затяжок поступово зменшується, то можна усвідомити, що Ви на правильному шляху. А от якщо крива має стійку тенденцію до зростання, то тут має сенс задуматися - чи не ввести в справу свідомі обмеження і зменшити споживання навіть електронної сигарети? 
Які додаткові аксесуари можна купити для Joyetech EVIC?

Якщо Ви комплектуете набір «для себе», то радимо Вам звернути Вашу увагу на спеціальні змінні корпуси для Joye EVIC, за допомогою яких Ви можете поміняти колір пристрою під свій настрій.

Доступні наступні колірні варіанти: чорний, білий і сталевий. 
На наш погляд особливої уваги заслуговує чорний корпус, так як у поєднанні з тонованими кліромайзерамі він виглядає дуже непогано. З білим і сталевим відмінно поєднуватимуться такі вироби, як Kanger ProTank (кліромайзер зі скла і металу) і нестаріюча ViVi Нова.

Також рекомендуємо всяк випадок купити запасну акумуляторну батарею 18650. 
Найбільш поширені для модів EVIC - це Samsung 2600 мАг і Panasonic 3400 мАг.

Просимо Вас приділити хоч би декілька хвилин, щоб вивчити основні правила, що стосуються процесу експлуатації літій-я акумуляторів.

Повірте - це важливо! 
Як заряджати літій-я акумулятор?

Вимоги до ескплуатаціі можна умовно розділити на дві категорії. Перша - це ті чинники, вплинути на які Ви ніяк не можете, а друга - те, що необхідно виконувати користувачеві при експлуатації літій-я акумуляторів. 
Щоб не завантажувати Вас технічними подробицями, першу групу ми пропустимо, а другий трохи розберемо.

1. Ні в якому разі не доводьте літій-я акумулятор до повного розряду - це може призвести до повного «вмирання» батареї .. 
2. Літій-я акумулятор не боїться «підзарядок». Тому якщо є можливість приєднати його до USB-порту перед вечірньою «вилазкою» на корпоративну п'янку - обов'язково зробіть це. 
3. Якщо Ви зарядили акумулятор до 100% у відносно холодному приміщенні - ні в якому разі не виносьте його на сонячні промені або в тепло. Виникне ефект «перезаряду», який також досить згубний для подібного типу батарей. 
4. Якщо Ви їдете надовго і залишаєте акумулятор будинку, зарядіть його до 50%. Це ідеальна умова. Не випадково заводський заряд подібних батарей якраз коливається навколо 50%. Відсоток заряду акумулятора відображається на екрані EVIC безпосереднього під час зарядки в режіе «реального часу». 
5. Не залишайте акумулятори на морозі або на прямих сонячних променях. І те й інше приведе їх до передчасної кончини. 

Аналіз роботи Joyetech EVIC з різними пароутворюючими елементами 

Після того, як Ви більш-менш освоїли програму MVR і вивчили інструкцію з експлуатації, можна переходити безпосередньо до використання пристрою. 
Хоча практика показує, що в 95% випадків російський покупець починає використовувати EVIC, ледь діставши його з коробки. Просто «методом тику». І що цікаво - у багатьох виходить!

Кількість парообразующих елементів, які можна підключити до EVIC, дуже велике. Тому ми не стали задіяти такі застарілі речі, як картомайзери Dual  , Се2 R4 і їм подібні. Все-таки прогрес не стоїть на місці і ми апріорі припускаємо, що купівельні переваги також слідують за новинками.

 Купить  Joyetech eVic в Киеве и с доставкой по Украине

Клиромайзеры Kanger T3S и MT3S

Клиромайзеры Kanger T3S і MT3S - короткий огляд, ціна і характеристики

У цьому матеріалі ми розповімо що таке кліромайзери Kanger T3S і MT3S, чим вони відрізняються і який краще купити.

Коротка характеристика:
моделі T3S і MT3S являють собою пароутворюючий елемент, що складається з прозорого (металевого) резервуара, що дозволяє контролювати обсяг залишилася рідини, змінного випарного елемента і основи (бази). Мають можливість зміни випарних елементів з різними значеннями опорів, що дозволяє користувачеві підбирати максимально оптимальне значення, виходячи з власного індивідуального сприйняття генерованого пристроєм пара.

У чому відмінність Kanger T3S від MT3S:

перший має повністю прозорий резервуар (на знімку), а другий - металевий з довгим вузьким віконцем. На наш погляд переважніше для використання mT3S - він якось «органічніше» виглядає.

Сумісність:

підходить до всіх аккумуляторов для электронных сигарет сигарет та модів, які мають его-510 коннектор. Якщо у МОДа є тільки різьба під коннектор 510 (наприклад Lavatube ), ТО використовувати можна тільки з перехідником 510/eGo .

Як неважко помітити, з усіма пристроями T3S виглядає цілком гармонійно.
Хоча на наш погляд при використанні з батареєю его-C TWIST 1000 мАг виходить ну вже занадто візуально подовжена конструкція.

На жаль, у нас поки немає можливості зробити фотографію даного кліромайзера з найменшим акумулятором-варівольтом Spinner 400 мАг , але передчуття підказує, що це був би один з найоптимальніших варіантом для «слабокурящей» аудиторії.


Пристрій і принцип дії

Кліромайзер Kanger T3S складається з трьох частин:

1. Прозорий корпус об'ємом 3,0 мл з нанесеними на нього поділами, що показують кількість наявної в резервуарі рідини.
2. Змінного випарного елемента.
3. Підстави (бази) з воздуховодной отворами під коннектор eGo/510.

Як використовувати?

Для того, щоб заправити кліромайзер рідиною, відкрутіть нижню частину (база) від корпусу і акуратно залийте уздовж стенкочкі необхідну кількість рідини.

ВАЖЛИВО: не допускайте попадання рідини в центральний воздуховодной канал. 

Не прагніть заправляти кліромайзер «під зав'язку» - залийте 2,6-2,8 мл і на цьому зупиніться.
Після того, як рідина залита і база  щільно прикручена на місце, струсіть кліромайзер кілька разів і почекайте хвилин 5-7, щоб випарник повністю просочився рідиною.
Це необхідно для того, щоб виключити ймовірність появи запаху гару від підгоріли «сухих» ниток випаровувача.

Тепер підключайте кліромайзер до акумуляторної батареї і сміливо робіть перше затягування.
Якщо Ви виявили, що повітря проходить занадто «вільно», то відрегулюйте ступінь подачі нижчеописаних способом.


Як регулюється тяга?

У підставі (базі) кліромайзера є маленькі отвори, через які здійснюється подача повітря.

Якщо Вам здається, що «тяга» занадто вільна - спробуйте закрити пальцем одне або два отвори під час затягування.

Якщо виявиться, що при закритому отворі відчуття від куріння набагато краще, закладіть отвір за допомогою краплі клею або механічним способом, помістивши в нього гострий кінчик звичайної зубочистки і відрізавши те, що залишилося зовні.

Хоча цілком можливо, що і стандартний повітряний потік Вам ідеально підійде. У будь-якому разі не поспішайте вносити незворотні зміни в конструкцію відразу - почекайте пару годин. 

Ми рекомендуємо купити кліромайзер Kanger T3S або MT3S тим, для кого важлива ємність резервуара.
Іншими словами тим, хто в день викурює понад 2-х мл рідини.

Обсяг пристрої 3,0 мл робить його оптимальним для тих, хто курить дійсно багато. Адже необхідність постійної дозаправки геть вбиває все задоволення від електронного куріння користувачам, що споживають пар в «режимі нон-стоп».

Купить клиромайзеры Kanger T3S і MT3S 

 

Обзор электронной сигареты Joyetech eGo-C

Joyetech eGo-C является одной из самых популярных электронных сигарет в мире. Большая емкость и высокая производительность дает возможность сделать первый шаг от стандартной MINI е-сигареты к более совершенной модели. Joyetech eGo -C  представляет собой устройство,работающего по по принципу “танк-системы”, как это было в eGo-T, но с некоторой изюминкой: используется сменный нагревательный модуль. В этом обзоре Joyetech eGo -C мы рассмотрим есть ли существенные отличия от предшественника eGo-T.

Что в коробке:

В комплекте с каждым Starter Kit идет:

 • 2 батареи 650mAh или 1000mAh Joyetech
 • 2 корпуса атомайзера в сборе
 • 5 сменных испарителей
 • 5 танк-картриджей
 • 2 запасные силиконовые крышечки для картриджей
 • 2 силиконовых мундштука
 • 1 сетевой адаптер
 • 1 USB-адаптер
 • руководство пользователя
 • мягкий чехол

 Joyetech eGo-внешность

По дефолту в электронной сигарете используется стандартная батарея eGo-C, но существуют так же модификации с батареями Joyetech eGo-C  Upgrade. Эти батареи Joye имеют 5 кнопочную блокировку (нажмите на кнопку 5 раз, чтобы переключить или выключить устройство).

Кнопка батареи выполнена из знакомого твердого пластика. Световая индикация довольно яркая,дает визуальное представление об оставшемся заряде батареи .

Как и T серия, C имеет пластиковый танк-картридж, который вмещает около 1 мл электронной жидкости.Отличием Joyetech eGo-C является конструкция атомайзера из трех модульных частей.

Конструкция максимально проста. Откручиваете базу атомайзера, устанавливаете сменную головку контактом на базу, закручиваете конус и все…устройство готово к использованию.

Как и во многих подобных системах в этом классе, атомайзер имеет контакт с жидкостью через встроенный в испаритель фитиль.

Возможность поменять головку атомайзера, а не весь распылитель целиком снижает затраты на содержание. Еще одним преимуществом является возможность быстро сменить испаритель другого сопротивления в зависимости от ваших пожеланий.

Многие пользователи думают, что срок службы сменного испарителя меньше чем стандартного т-шного атомайзера, но это не так, в ходе эксплуатации он продержался примерно на том же уровне(около 3 недель при интенсивном использовании).

Наличие стандартного разьема и схожей внешности с предшественником позволяет использовать новый тип атомайзера со старыми аккумуляторными батареями (Joyetech eGo-T и eGo).

Использование Joyetech eGo-C

По большей части,эксплуатация не таит в себе каких-либо нюансов и схожа с предшественниками.

Главное запомнить несколько правил пользования:

- после установки нового испарителя плотно прикручивать конус к базе атомайзера

- не заполнять танк-картридж до самого верха, т.к. закрывающая крышка имеет собственный обьем и может просто выдавить излишки жидкости из картриджа.

- установив новый испаритель, подождать пару минут после установки картриджа, чтобы жидкость просочилась к спирали нагревателя

- новый танк-картридж необходимо пробить, вставив до упора в атомайзер

- не использовать сигарету в вертикальном положении, в таком случае возможны нежелательные протечки жидкости из картриджа

- делать плавные длинные тяги для получения максимального количества пара и полноты вкусовых ощущений

Производительность

Батарея Joyetech eGo-C  выдает не стабилизированное напряжение от 4.2 В до 2.9 В в зависимости от заряда (версия Upgrade имеет дополнительный режим стабилизации на 3.3 В).

Дефолтный атомайзер порадовал довольно густым парообразованием и хорошим уровнем ТХ.

Раскрываемость вкусовой гаммы жидкостей для электронных сигарет на твердую четверку, что для устройств в таком форм-факторе является отличным результатом.

Время работы батареи типично для устройств такой конструкции и размеров. На 1000 mAh устройство будет радовать вас на протяжении 12-14 часов активного использования, хотя для обычного пользователя заряда вполне хватит на 1.5 – 2 дня курения.

Всем извесно о возможности протечки или образования конденсата на сигаретах с танковой системой испартения, в этом плане eGo-C является более устойчивым к таковым проявлениям.

За время теста ничего особо критичного для пользователя не обнаружено, естественно, если придерживаться рекомендуемых правил эксплуатации.

Достоинства Joyetech eGo-C :

 • Хорошая производительность
 • Минимизированы протечки
 • Легкая замена сменного испарителя
 • Прочная конструкция

Минусы :

 • Не очень большая вместимость танк-картриджа
 • Нельзя пользоваться электронной сигаретой во время зарядки

Приобрести электронную сигарету в Киеве и с доставкой по Украине Вы можете в atomizer.com.ua

 

 

Вас интересует электронная сигарета или комплектующие к ним? Тогда Вы по адресу! Все это вы можете купить прямо сейчас, сэкономив уйму времени! Онлайн-магазин Atomizer с радостью поможет вам избежать необходимости искать необходимые товары в разных местах.Сдесь Вы можете заказать любой товар и получить исчерпывающую информацию о нем, не вставая со своего кресла, а мы в свою очередь приложим максимум усилий чтобы вы как можно быстрее получили желаемую покупку.

Поделиться

FacebookTwitter