Статьи и обзоры

Обзор варивольт/вариватта Eleaf Istick 20W

Так вийшло, що в жовтні на ринок товарів для електронного куріння вийшли одночасно дві новинки — портативні моди Joyetech eGrip і Eleaf iStick .

Перші враження

Мод несподівано виявився ще менше, ніж ми собі уявляли по фотографіях. Він нагадує звичайну запальничку. При цьому вкрай зручно лежить в руці.

Купувати бажано комплект саме з перехідником 510 / eGo, оскільки різниця в ціні невелика, а спокуса накрутити на iStick кліромайзер типу eGo завжди буде — аж надто вдало такі кліромайзери на ньому виглядають.

Принцип управління цим модом настільки простий, що буде напевно освоєний протягом декількох хвилин навіть природженими блондинками — повірте, що це легше, ніж красиво нафарбувати очі!
Ніяких гравітаційних датчиків або закачувань програмного забезпечення.
Включається (і вимикається) пристрій шляхом послідовного натискання 5 разів протягом 2-х секунд на керуючу кнопку.

Основний параметр (для iStick це потужність) змінюється кнопками-стрілками. Діапазон зміни потужності: від 2.0 Вт до 20 Вт.
Якщо Ви хочете перевести пристрій з режиму «варіватт» в режим «варівольт» — натисніть три рази поспіль на керуючу кнопку. Тепер на екрані буде показуватися напруга, що подається на коннектор.
Хоча на наш погляд, найбільш оптимальним є все-таки використання саме в режимі «варіватта». Але, як мовиться, на смак і колір всі блондинки різні.

Тестування роботи Eleaf Istick

Природно, що нам не терпілося якомога швидше випробувати iStick в роботі. Виключно з естетичних міркувань в якості пароутворючого елемента першим був обраний недорогий односпіральний кліромайзер Kanger Unitank MINI  з випаровувачем 1.8 Ом.
Перехідник 510 / eGo був закручений в «посадочне» гніздо і кліромайзер «сів» на мод як влитий.
Все разом виглядає дуже витончено навіть в жіночій руці.

Мод, встановлений спочатку на мінімальне значення виведеної потужності — 2.0 Вт, —  раптом вирішив, що він розумніший нас, і самостійно змінив потужність на найбільш з його точки зору підходящу — 4.7 Вт з напругою на коннекторі 3.0 В. Ми, безумовно, злегка остовпіли від такого, але спробували попарити на цьому значенні. І як виявилося — цілком успішно. Спроби збільшити потужність не особливо змінили якість пароутворення. А на максимальних значеннях випарник став відверто «підгорати», додаючи в аромат бананової рідини Hangsen нотки горілої ганчірки.

Цікавим доповненням пристрій відзначився і в момент затягування — на екрані відображається тривалість здійснюваної в момент натискання кнопки затяжки з точністю до 0.1 секунди. Потрібно комусь чи ні — вирішувати вже не нам, але факт залишається фактом — така опція у Eleaf iStick має місце бути.

Після цього ми перейшли до двоспіральних пристроїв, але знову-таки «міні»-формату — були задіяні кліромайзери Innokin iClear 16 з верхнім розташуванням спіралі і ніжньоспіральні Aspire e-Pen і CE5-S .
Не можемо не відзначити, що краще за всіх виглядав мініатюрний iClear 16 від Innokin . До того ж не варто забувати, що заправка iClear здійснюється через верхню частину і немає необхідності відкручувати його від моду, коли потрібно буде додати рідини.

Жодних претензій! — Море пару і знову таки автоматичне виставлення потужності модом залежно від опору випарника. Хоча поклавши руку на серце ми все-таки трохи збільшували значення виведеної потужності, так як бажання попускати клуби пари пересилювало закладений в iStick алгоритм.

ELeaf iStick — підсумки

Пристрій однозначно заслуговує оцінку «відмінно».
Для таких мініатюрних розмірів отримати 20 Вт на коннекторі, та ще й з автоматичним визначенням оптимального значення, виходячи з опору випарника, — за це інженери Eleaf заслуговують найдобріших слів.
Але за традицією визначимо «плюси» і «мінуси» пристрою.

Переваги
— Мініатюрність. Легко поміщається навіть у нагрудній кишені чоловічого піджака або сорочки.
— Діапазон потужності: 2.0 — 20 Вт — більшого в 99.9% віпадків і не потрібно.
— Сумісність з 510-ми і eGo-кліромайзерами (при використанні перехідника).
— Ємність акумулятора 2200 мА — цілком достатньо на цілий день використання.
— Функція пасстру («passthrough» — англ.) — можна парити одночасно з процесом підзарядки.
— Хорошої якості інформаційний дисплей — всі цифри чітко читаються, основний параметр виділений великими цифрами.
— Демократична ціна. 

Недоліки
— Красивий. Ну дуже красивий! — Якщо у Вас курить дружина, то повірте — відбере відразу.

  Купить варивольт/вариватт Eleaf Istick в г.Киев и с доставкой по Украине.

Добавить комментарий