Статьи и обзоры

Обзор двухспирального клиромайзера с нижним расположением испарительного элемента — Aspire e-Pen

У листопаді 2013 компанія Aspire представила чергову серію своєї високоякісної продукції — двоспіральні кліромайзери BDCC — Bottom Dual Сoil.

Нам дістався кліромайзер класичного чорного кольору, повністю ідентичний за колірною гамою чорному  покриттю акумуляторних батарей виробництва Biansi,Joyetech та інших виробників. Тому накручений на акумулятор кліромайзер справляє враження повністю закінченої конструкції.


Зовнішній корпус — металевий з двома поздовжніми «вікнами» для спостереження за рівнем рідини в резервуарі (той же принцип, який спочатку був реалізований в серії кліромайзеров Kanger EVOD).Якість покриття також повністю ідентично акумуляторним батареям — ніякого «глянцю», приємна матова поверхня.

Мундштук Aspire e-Pen НЕ закручується, як це було колись на серії eGo-W , а вставляється з відчутним зусиллям. Підгонка вельми точна — ніяких люфтів або перекосів.
Діаметр кліромайзера — 14 мм, довжина (зі знятим ковпачком) — 79 мм.
На нижній частині — базі — нанесені спеціальні насічки для зручності в момент відкручування, коли необхідно замінити випарник або долити рідини в резервуар.

Мундштук витягується за допомогою невеликого зусилля, а верхня торцева кришка, як і нижня, тримається на різьбовому з’єднанні і при необхідності досить легко відкручується від резервуара.

Для заміни випарника в BDCC-серії необхідно відкрутити нижню торцеву кришку (базу) і викрутити з неї випарник.
На його місце встановлюється новий, купити який можна у трьох значеннях опору — 1.6,1.8 і 2.2 Ом, база з новим випарником вкручується назад на місце. Все дуже просто і зручно.
Рідина заливається з нижньої частини кліромайзера. При заправці остерігайтеся попадання рідини в центральний канал. Якщо ж таке все-таки сталося — продуйте його або протріть.

Ми звернули увагу на те, що на нижній торцевій кришці захист від протікання реалізований не за допомогою «прокладки» у місці примикання корпусу до основи, а у вигляді двох послідовно розташованих силіконових кілець. Забігаючи трохи вперед, повідомимо, що за час тесту кліромайзер жодного разу навіть не натякнув на можливі протікання в цьому примхливому для всіх кліромайзерів з  нижнім розташуванням випаровувача.

Перша ж затяжка викликала непідробний захват. Кількість генерованого пару залишає позаду всі вироби з класичним односпіральной випарником — Kanger T3S, MT3S, EVOD, — не кажучи вже про більш ранні BDC-версії.
Пар у порівнянні, наприклад, з «двуспіральником» Innokin iClear 16, прохолодний, так як випарник розташований внизу.
Опір повітря в момент затягування може регулюватися «вручну» шляхом затискання одного з двох повітрозабірних отворів, розташованих в основі. Але наш погляд у даному випадку повітряний потік відмінно відрегульований і не вимагає ніякої підгонки, як це потрібно в Kanger T3S з трьома отворами.

Основні особливості Aspire e-Pen:
1. Густе пароутворення за рахунок двоспіральної випарника.
2. Відмінна передача смаку рідини.
3 Високий рівень «накурюваності» — 5-6 затяжок як правило вже досить при правильно підібраній концентрації нікотину.
4. Відмінна ергономіка.
5. Міцний металевий корпус.
6. Обсяг резервуара 2,2 мл.
7. На відміну від его-W серії абсолютно не нагрівається мундштук.
8. Можливість повного розбирання.
9. Низька ціна експлуатації.

Виходячи з того, що одного випарника як правило вистачає на півтора-два тижні, а його ціна становить 25 гривень, вартість експлуатації досить невелика.Металевий зовнішній корпус зламати, звичайно, можна, але для цього необхідно володіти певними талантами))

Купить клиромайзер Aspire e-Pen в г.Киев и с доставкой по Украине.

Сменный испаритель Aspire E-Pen/CE5/CE5-S/Vivi/Vivi-S/Maxi/ET/ET-S 1.6 Ом

 

 

 

 

Добавить комментарий