Статьи и обзоры

Обзор SmokTech ZMAX — варивольт с функцией вариватта

На початку минулої осені з’явився абсолютно новий «гравець» на ринку МОДових електронних сигарет — варівольт з функцією варіватта ZMAX — нова розробка одного з лідерів ринку товарів для електронного куріння — компанії SmokTech.

До його появи інформація, отримана від виробника, була дуже мізерна. Відомо лише те, що в порівнянні зі своїм попередником — «чистим варівольтом» VMAX, — з’явилася можливість зміни потужності пристрою від 3 до 15 Ватт, додані додаткові функції. Діапазон же змінюваної напруги залишився в класичних межах — від 3 до 6 Вольт.

Дуже позитивною зміною став новий тип коннектора, який при використанні картомайзерів або атомайзерів eGo-серії не вимагає спеціальних перехідників 510/eGo — дані пароутворюючі елементи приєднуються тепер безпосередньо, на відміну, наприклад, від МОДа Lavatube.

Як елементи живлення використовується акумулятор 18650. Можливість встановлення двох акумуляторів 18350 присутня, але для подовження необхідна інша кришка батарейного відсіку, яка може купуватися як додатковий аксесуар.

 

Зовні дуже схожий на аналоги від інших виробників. Технічно подібний до варивольт/вариватта VAMO та Innokin Itaste SVD.
Поки ж можемо сказати, що роздрібна ціна, за якою можна купити данний МОД коливаэться в межах 600-700 грн.

До складу набору входить тільки корпус безпосередньо самого мода («тушка») та інструкція англійською мовою.
Акумулятори та зарядний пристрій необхідно купувати додатково.

За своїми технічними характеристиками даний виріб однозначно може порівнюватися з відомим  ProVari та VAMO, але при цьому він значно дешевше. 

Наша особиста думка щодо МОДа ZMAX звучить приблизно так: новоявлений пристрій, призначений виключно для фанатів електронного куріння і шанувальників експериментальних атомайзерів.

Добавить комментарий